Autor Wątek: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.  (Przeczytany 107672 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

,, - Eeeeech.''


Offline Leyek

Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« Odpowiedź #182 dnia: So, 30 Maj 2020, 22:23:47 »
Rafael Grampa:




Jim Lee - Saint Batman:


Gabriel Hardman:



Francavilla - z cyklu kolor ma znaczenie:





Offline Leyek

Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« Odpowiedź #183 dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 23:35:14 »
Ja bym chciał sobie taki zarąbisty poster powiesić - coś pięknego, kwintesencja lat klasyków :)



I co wydrukowałeś sobie w końcu ten plakat? Jak tak to wrzuć fotkę jak wyszło.

sum41

  • Gość
Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« Odpowiedź #184 dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 14:22:42 »
Druklem ale sam i taki maly format bo i tak juz brak miejsca na scianie i suficie 😁

Offline LordDisneyland

Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« Odpowiedź #185 dnia: Pt, 05 Czerwiec 2020, 04:21:45 »
Możecie się śmiać, ale każdy w zasadzie rysunek Poison Ivy porównuję do wersji tego artysty :) - P. Craig Russell jest dla mnie jednym z twórców nie do końca docenianych w Polsce, zresztą wyszło u nas [moim zdaniem] skandalicznie mało jego komiksów ;) .
Jest dla mnie ważny z jeszcze jednego powodu- w dawnych czasach po Warszawie chodziły ploty o wspaniałej serii komiksowej ukazującej się na Zachodzie... wysupłałem nie bez trudu kasę i wykorzystując sieć znajomych zdobyłem z londyńskiego sklepu MegaCityComics jeden z zeszytów tego cyklu.
To był pięćdziesiąty numer Sandmana, "Ramadan", z rysunkami Russella :) I już nic nie było w hobby takie, jak wcześniej :D



















« Ostatnia zmiana: Pt, 05 Czerwiec 2020, 04:26:43 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

sum41

  • Gość
Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« Odpowiedź #186 dnia: Pt, 05 Czerwiec 2020, 08:50:12 »
Pamietam go tylko z Batmana :)

Kapral

  • Gość
Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« Odpowiedź #187 dnia: Pt, 05 Czerwiec 2020, 10:35:36 »
Russell jest rewelacyjny. Mam mnóstwo jego komiksów, jeszcze z Epic, Eclipse, Pacific i Dark Horse'a, m.in. jego adaptacje oper. Coś niesamowitego.

Offline Leyek

Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« Odpowiedź #188 dnia: So, 06 Czerwiec 2020, 23:04:04 »
Dzisiaj monoautorsko - P. Kowalski
Powiększanie obrazków wskazane.























Offline volker

Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« Odpowiedź #189 dnia: Nd, 07 Czerwiec 2020, 11:26:59 »
Kowalskiego bardzo cenię jsko rysownika, ale przyznam, że jego prace podobają mi sie tylko w czerni i bieli. Może to z mojego przyzwyczajenia do jego prac w Nowej Fantastyce. Kolorowe prace tego artysty do mnie nie trafiają, jakoś tracą urok.

Offline LordDisneyland

Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« Odpowiedź #190 dnia: Nd, 07 Czerwiec 2020, 19:18:18 »
Podobają mi się te rysunki, zwłąszcza czarno -biała część... słabo znam tego rysownika- chyba tylko z dość słabego Hulka . Chociaż zastanawia mnie, czemu te przesympatyczne odkurzacze zagłady przy tych rozmiarach nie zagłębiają się bardziej w grunt, ale to już czepialstwo ;)
,, - Eeeeech.''

Offline K.Leszcz

Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« Odpowiedź #191 dnia: Pt, 12 Czerwiec 2020, 19:27:19 »
Tutaj mam obrazek autorstwa Morrisa. Był znakomity nie tylko w rysowaniu w kreskówkowym stylu "Lucky Luke'a". Świetnie się też odnajdywał w bardziej realistycznych kierunkach.


Offline jotkwadrat

Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« Odpowiedź #192 dnia: So, 13 Czerwiec 2020, 12:59:59 »
Trochę zezowata ta pani, ale rysunek ładny.

Offline LordDisneyland

Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« Odpowiedź #193 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 22:37:24 »
Keith Burns. Przez jego okładki zastanawiałem się, czy nie kupować Commando, gdy te komiksy parę lat temu można było w inmedio/relayu dostać. Postać chyba bardziej znana modelarzom i pasjonatom lotnictwa, niż komiksiarzom ;)



























Swoją drogą uwielbiam te forty z ostatniej okładki, na zdjęciach współczesnych wyglądają jeszcze lepiej ;)


PS część jest klikable, zwłaszcza w przypadku pierwszego obrazka - polecam ;)
« Ostatnia zmiana: Śr, 17 Czerwiec 2020, 22:41:12 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Offline LordDisneyland

Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« Odpowiedź #194 dnia: Pt, 03 Lipiec 2020, 19:46:00 »
Spróbuję odkopać zapomniany temat o obrazkach. Dziś Chris Bachalo, artysta, którego prace lubię od jakichś 30 lat, i mimo zmiany stylu nie wypadł z grona ulubieńców:



























Wygląda na to, że poza mną już nikt tu nie zagląda...wrzucilibyśta cuś od czasu do czasu ;)
« Ostatnia zmiana: Pt, 03 Lipiec 2020, 19:48:49 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''