Autor Wątek: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.  (Przeczytany 105457 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« Odpowiedź #30 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 20:19:52 »
Cena troche niska choc z Rosji to w sumie moze ktos poprostu sprzedaje.

Offline Gazza

Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« Odpowiedź #31 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 21:49:55 »
Widać po przedmiotach, że piracka manufaktura raczej. Ale jest sporo archiwalnych rzeźb, więc jak komuś nie przeszkadza, że to kopia to jest to okazja w pewnym sensie. Sprawdzę z ciekawości chyba. Właśnie pracuję nad Aquamanem z Knight Models to porównam.  8)
« Ostatnia zmiana: Pt, 08 Marzec 2019, 21:51:53 wysłana przez Gazza »

John_

  • Gość
Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« Odpowiedź #32 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 17:48:28 »
Zapewne wiecie że James O'Barr, twórca kultowego Kruka miał stworzyć komiks z Batmanem. Ostatecznie wycofało się DC, mimo tego że O'Barr będąc wtedy popularnym artystą był bardzo chętny do realizacji swojego konceptu. Jak widzimy po zdjęciach Batman miał być edgy, palić fajki, nosić broń, i mieć pozszywaną maskę jak Catwoman z filmu T. Burtona.

Spoiler: PokażUkryj








Wygląda to pięknie. Dlaczego ten komiks jeszcze nie powstał. To była szansa na ciekawą interpretację mitologicznej postaci, którą zmarnowano. Dziś natomiast widzę takie historię jak Metal, i dziesiątki Batmanów każdego rodzaju. Liczę po cichu że DC pójdzie po rozum do głowy i zleci stworzenie O'Barrowi tej historii w ramach Black Label.

Online Leyek

Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« Odpowiedź #33 dnia: Wt, 19 Marzec 2019, 20:01:25 »









sum41

  • Gość
Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« Odpowiedź #34 dnia: Wt, 19 Marzec 2019, 20:43:37 »
Trzy ostatnie grafiki miazga jesli chodzi o klimat, palete barw oraz tusz - miodzio chce wiecej!

Offline LordDisneyland

Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« Odpowiedź #35 dnia: Wt, 19 Marzec 2019, 22:54:10 »
Leyek- brawo i dziękuję, świetne znaleziska.
Ja tymczasem na takiego artychę nieco przypadkiem trafiłem [szukając Biba Fortuny, ale to nie na dziś opowieść]:

http://jamesrichardsonart.com/




PS- aha, jeszcze malowanie modeli: https://www.planetfigure.com/threads/orlok-from-aris-kolokontes.76790/

Kliknijcie na główkę, lepiej widać detale.

« Ostatnia zmiana: Wt, 19 Marzec 2019, 23:10:47 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Offline sgor

Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« Odpowiedź #36 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 19:01:47 »
Nie wiem czy odpowiedni wątek, ale zaryzykuję  ;)
Jeden z moich ulubionych komiksów „Życie nie jest takie złe, jeśli starcza ci sił” w końcu zawita do mnie pod postacią dwóch plansz (ołówek). Na razie wrzucam pierwszą z nich:

ramirez82

  • Gość
Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« Odpowiedź #37 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 19:14:41 »
Wow! Plansza Setha  :o


Leyek, świetne te grafiki Francavilli. Jak zwykle, bo mam do niego słabość. Nawet nie wiedziałem, że natrzaskał tyle pięknych okładek do Lone Ranger - do całej serii (25 zeszytów) z 2012 roku:








sum41

  • Gość
Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« Odpowiedź #38 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 20:41:45 »
Mnie ten gość coraz bardziej sie podoba bo kolejne jego prace jakie spotykam to moje klimaty (stare kultowe filmy) ale i ta kolorystyka jest mega klimatyczna, niby kicz jak to w pulpie ale za to świetnie podany.

THX Leyek ! :)


ramirez82

  • Gość
Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« Odpowiedź #39 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 21:17:56 »
No jego plakaty filmowe są cudowne.

Online Leyek

Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« Odpowiedź #40 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 22:36:00 »
No jego plakaty filmowe są cudowne.

I drogie oraz ciężko dostępne (ciekawsze prawie zawsze wyprzedane w jeden dzień na Mondo)

@sum41
Okładka do Mosters Unleashed i Marsjanie świetni.
Third Man też klimatyczny, ale to już znałem.

Offline LordDisneyland

Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« Odpowiedź #41 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 22:43:40 »
Ja się przymierzam do Black Beetle , ale nic nie wiem o Francavilli jako scenarzyście. Czytaliście może?





Zresztą,  z takimi rysunkami... ;)
,, - Eeeeech.''

Online Leyek

Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« Odpowiedź #42 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 22:55:20 »
@LordDisneyland
Black Beetle mam, czytałem i polecam. Tyle że ja nie jestem przy FF do końca obiektywny:) Historia jest solidna, chyba nawet lepsza niż w ostatnim Spiricie. Mówię o No Way Out, czyli pierwszej historii. Ty wkleiłeś okładkę następnej - Kara Bocek, przymierzam się do niej od jakiegoś czasu, ale dość drogo wychodzi patrząc na ilość stron.

Offline LordDisneyland

Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« Odpowiedź #43 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 23:04:09 »
Dzięki :) A "Kara Bocek" pojawił się trochę przypadkiem - mniemce, turczyny, skojarzyło mi się z klossowym "Cafe Rose" - oto jest potęga sentymentu :D :D :D
,, - Eeeeech.''

sum41

  • Gość
Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« Odpowiedź #44 dnia: Cz, 21 Marzec 2019, 08:59:31 »
Moje nowe odkrycie - Nico Delort genialny artysta który cieniuje tuszem ale więcej szrafuje - mega to wygląda styl zbliżony do legendarnego Bernie Wrightson a.

Rysunek z Pingwinem miażdży !