Autor Wątek: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce  (Przeczytany 131157 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline OokamiG

Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #600 dnia: Pt, 20 Wrzesień 2019, 18:03:12 »
To było Action Comics #1000.

Offline Kry

Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #601 dnia: Pt, 20 Wrzesień 2019, 21:38:17 »
Nie rozumiem tego bronienia egmontu
Wydaja duzo komiksow to sie chwali
Ale taka prawda jak komiks ma 10 stron wiecej i kosztuje dyche drozej to powinien kosztowac dyche mniej
Pomalutku badaja grunt jesli komiksy w drozszych cenach dalej beda sie sprzedawac to powoli dalej beda ceny podnosic
U mnie juz poskutkowalo to tym ze kupuje mniej serii
Mam pewien limit
Zanosi sie na to ze bedzie jeszcze drozej i moim zdaniem to jest do czasu ze cos "...i tak sie sprzeda"
Z czasem ktos zamiast kupic 4 czy 5 serii kupi
1,2
50zl za komiks to zal albo zart ;)

ramirez82

  • Gość
Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #602 dnia: Pt, 20 Wrzesień 2019, 21:46:30 »
Zawsze można kupować od tych wydawnictw, które mają tańsze komiksy.

Offline Kry

Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #603 dnia: Pt, 20 Wrzesień 2019, 22:00:04 »
Placa ci za to?
Tylko mowie ze jest drogo i bedzie jeszcze drozej i skutek bedzie taki ze znowu w Polsce bedzie lipa z komiksami  bo ich nie bedzie bo ludzie z biegiem czasu przestana je kupowac przez cene
Ja sam przestaje je wkrotce czytac 40 to byla ostatecznosc 50 to juz przesada
Classic i deluxe tez drozeja

Online xanar

Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #604 dnia: Pt, 20 Wrzesień 2019, 22:04:14 »
Wszytko drożeje, przecież nie kupujesz tego po 40 tylko po 25. Możesz zrobić jeszcze inną rzecz, zacząć więcej zarabiać.
Twój komiks jest lepszy niż mój

ramirez82

  • Gość
Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #605 dnia: Pt, 20 Wrzesień 2019, 22:11:13 »
Placa ci za to?

Za co?

Naprawdę nie rozumiem. Masz pretensje, że zły Egmont ma drogie komiksy? Drogie w porównaniu z czym? Z wydaniami oryginalnymi? Z innymi komiksami na naszym rynku? Z cebulą?

Offline pMk_91

Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #606 dnia: Pt, 20 Wrzesień 2019, 22:17:33 »
Placa ci za to?
Tylko mowie ze jest drogo i bedzie jeszcze drozej i skutek bedzie taki ze znowu w Polsce bedzie lipa z komiksami  bo ich nie bedzie bo ludzie z biegiem czasu przestana je kupowac przez cene
Ja sam przestaje je wkrotce czytac 40 to byla ostatecznosc 50 to juz przesada
Classic i deluxe tez drozeja
Ostatnio zainteresowałem się oryginalnymi wydaniami, kilka kupiłem. Polecam sprawdzić. Przykładowo nasze DC Odrodzenie jest tanie jak barszcz i lepiej wydane w porównaniu do oryginałów.

Offline Kry

Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #607 dnia: Pt, 20 Wrzesień 2019, 22:33:18 »
Sa drogie w porownaniu do wszystkiego. Jak okladkowo kosztuje 50 to juz nie place 25
Wiecej zarabiac?
Czyli ty ile zarabiasz 3500-4000zl? pewnie wydaje ci sie ze to duzo

ramirez82

  • Gość
Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #608 dnia: Pt, 20 Wrzesień 2019, 22:42:15 »
W sklepie też masz pretensje, że łosoś nie jest w cenie makreli?

Online xanar

Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #609 dnia: Pt, 20 Wrzesień 2019, 22:48:17 »
Sa drogie w porownaniu do wszystkiego.
;D To żeś mi humor poprawił na wieczór.
Zarabiam wystarczająco żeby nie pisać, że komiks za 25 czy 30 jest drogi, bo nie jest.
Masz jeszcze jedno wyjście, możesz nie kupować skoro twierdzisz, że dla ciebie za drogie czy tam drogie w porównaniu do wszystkiego, jak twierdzisz.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #610 dnia: Pt, 20 Wrzesień 2019, 22:55:14 »
spotted: madka ;)

Offline Kry

Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #611 dnia: Pt, 20 Wrzesień 2019, 22:56:50 »
Gosciu
Po tym co piszesz widze ze zarabiasz kolo tego co napisalem tylko wolisz nie dojadac i jesc chleb z pasztetem zeby kupic sobie komiks
Mnie stac na komiksy tylko sa pewne granice ile mozna zaplacic za kolorowa gazetke
Komiksy lubie od dziecka ale dzieckiem juz nie jestem i nie wypieram rzeczywistosci i faktow
40zl to wielki ch... nie pieniadze ale nie za komiksy
Czyli powiedz jak za kilka miesiecy na okladce bedzie 60 czyli w promo 40 to uwazasz ze dalej wielkie e jest spoko?
70zl na okladce to kwestia roku moze troche dluzej

ramirez82

  • Gość
Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #612 dnia: Pt, 20 Wrzesień 2019, 23:08:00 »
Rozumiem, że myślałeś, że dzięki swoim teoriom, staniesz się tutaj gwiazdą? Sorry, musisz się bardziej postarać, by przyćmić Bazyla  ;D


Online xanar

Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #613 dnia: Pt, 20 Wrzesień 2019, 23:14:52 »
Gosciu
Po tym co piszesz widze ze zarabiasz kolo tego co napisalem tylko wolisz nie dojadac i jesc chleb z pasztetem zeby kupic sobie komiks
Mnie stac na komiksy tylko sa pewne granice ile mozna zaplacic za kolorowa gazetke
Komiksy lubie od dziecka ale dzieckiem juz nie jestem i nie wypieram rzeczywistosci i faktow
40zl to wielki ch... nie pieniadze ale nie za komiksy
Czyli powiedz jak za kilka miesiecy na okladce bedzie 60 czyli w promo 40 to uwazasz ze dalej wielkie e jest spoko?
70zl na okladce to kwestia roku moze troche dluzej

Co za koleś  ;D
Z niczym nie trafiłeś, chleba i pasztetu nie jadam, aktualnie jestem na masie, także jem więcej niż potrzebuje. ;D
No to co ja ci poradzę, nie stać cię na Mercedesa to kupujesz nie wiem Skode na przykład, albo nie jeździsz samochodem. Już ci napisałem nie musisz kupować, ani przychodzić tu i histeryzować,
Po polsku mało kupuje, taki jeden omnibus to wydatek + , - 300.

Rozumiem, że myślałeś, że dzięki swoim teoriom, staniesz się tutaj gwiazdą? Sorry, musisz się bardziej postarać, by przyćmić Bazyla  ;D


Bazyl to swojego rodzaju komiksowa "gwiazda", także ciężko będzie go przebić.  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Kry

Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #614 dnia: Pt, 20 Wrzesień 2019, 23:18:57 »
To ze komiksy sa drogie to fakt nie teoria
Nie wiem kto to bazyl i nie chce byc gwiazda
Bylem ciekaw co mysla inni i jak zdobywaja gotowke na komiksy i slysze ze odmawiaja sobie roznych rzeczy
Nie ciagne juz tego tematu bo widze ze nawet jak bedzie 100zl za 100 stron to bedzie spoko
Swoja droga sprzedajecie komiksy do ktorych nie wracacie albo wam sie nie podobaja?
Mozecie cos polecic? Gdzie moge cos sprzedac?