Autor Wątek: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce  (Przeczytany 130180 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Itachi

  • Gość
Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #450 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 20:33:54 »
Itachi, ok, a póki ja nie zobaczę kosztorysu produkcji nowego modelu Mercedesa to nie uwierzę, że nie opłaca się go produkować i sprzedawać po 2 złote ;D.

W odbijaniu piłeczki nie masz sobie równych, no normalnie mistrzunio! :) Z mojej strony tyle.

JanT

  • Gość
Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #451 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 20:34:12 »
JanT, no nie rozumiesz. :)
Chyba Ty (że tak dziecinnie odpowiem żeby utrzymać poziom dyskusji)

Offline Szekak

Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #452 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 22:20:47 »
A to ciekawe, że za dziecinne uważasz poziom który sam narzucasz. Wyczekuję aż nowej kolekcji od H za 34,99, no chyba, że się słabo sprzeda...
« Ostatnia zmiana: Śr, 10 Kwiecień 2019, 22:29:05 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

ramirez82

  • Gość
Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #453 dnia: Wt, 07 Maj 2019, 08:00:13 »
Jednak zmiana polityki cenowej, czy też rabatowej na komiksy wyd. Kurc, dotknie całości oferty. A po tym jak krótko po premierze trzeciego tomu Najemnika, udało mi się go kupić z standardową do niedawna zniżką ok. 40%, łudziłem się, że może Aama 2 była wyjątkiem. Z Najemnikiem chyba miałem szczęście, bo teraz widzę, że wszędzie jest drożej. Majowe nowości wrzucone na Gildię, zniżka 20% - na samym Vasco, którego do niedawna kupiliśmy za ok. 60 zł, różnica 20 zł.  :-\

Jeśli zmianie uległy rabaty udzielane hurtowniom, to szkoda, że nie wpłynęło to, na cenę okładkową. Wszak dotąd największy wpływ na nią, miała wysoka marża pośredników...

Offline Bazyliszek

Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #454 dnia: Śr, 03 Lipiec 2019, 19:27:21 »
Przecież to kosztuje prawie tyle co jeden egzemplarz twoich kolekcji i jest jeszcze format powiększony, weź Bazyl zacznij więcej zarabiać zamiast co post wiecznie narzekać, że drogo.

Tom WKKDC - 41,99
Batman. Mroczny książę z bajki. - 42,21 - 44,69

No tak. Tu się powtarza sytuacja jak z "Luthorem", który też kosztował w internecie 42.20-44 zł (i jeszcze wysyłka) a w Kolekcji wtedy 40 zł. I tak samo jak wtedy ja sobie poczekam z zakupem. Jeśli naprawdę wyjdzie ta mini kolekcja Batmana i bedzie dostępna w kiosku, to żałować tego cienkiego De Luxa nie będę.

Offline donT

Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #455 dnia: Śr, 03 Lipiec 2019, 21:47:56 »
Jeśli naprawdę wyjdzie ta mini kolekcja Batmana
To jest jakies pewne info czy gdybania chciejów z nadmiarem wolnego czasu?
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Bazyliszek

Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #456 dnia: Śr, 03 Lipiec 2019, 21:58:47 »
@UP
Wiesz, to JanT zaczął tą teorię i ją nakręca. A to niezbyt wiarygodne źródło. ;)

Offline xanar

Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #457 dnia: Śr, 03 Lipiec 2019, 22:02:21 »
Bazyl dla ciebie powinni stworzyć specjalną kolekcje wielkości połowy SC Egmontowskich, miałbyś wtedy jeszcze taniej.
Twój komiks jest lepszy niż mój

JanT

  • Gość
Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #458 dnia: Śr, 03 Lipiec 2019, 22:06:58 »
A to niezbyt wiarygodne źródło. ;)
A ty to Bazyl :)

Offline Moreroms

Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #459 dnia: Śr, 03 Lipiec 2019, 22:13:42 »
To jest jakies pewne info czy gdybania chciejów z nadmiarem wolnego czasu?
Gdybania chciejów. Na chwilę obecną nikt nic nie potwierdzał ani nie ma oficjalnej informacji.

JanT

  • Gość
Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #460 dnia: Śr, 03 Lipiec 2019, 22:18:30 »
Ale to info jest mega prawdopodobne i ktoś tam już nawet tomy potwierdzał :)

Offline Moreroms

Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #461 dnia: Śr, 03 Lipiec 2019, 23:25:50 »
Ale to info jest mega prawdopodobne i ktoś tam już nawet tomy potwierdzał :)
Ale nadal to chciejstwo i wróżenie z fusów. Poza tym, kto potwierdzał? Egmont?
Bo jak nie, to ja też mogę napisać - "na pewno to będzie coś innego niż ta kolekcja" i możesz iść w innym temacie napisać, że ktoś już zaprzeczał więc to będzie co innego.

Offline Bazyliszek

Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #462 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 09:16:36 »
Przecież Bazyl by go nie kupił. Teraz hejtuje duble i cenę, a jakby były premiery to hejtowałby tylko cenę i wyliczał ile WKKM czy WKKDC by za to miał.

Przepraszam bardzo. Czy ja tu ostatni hejtowałem jakiś komiks ze względu na cenę? O Mrocznym Księciu napisałem tylko że dla mnie za 144 strony cena jest za wysoka i ja go nie kupię. I tyle. Ale inne tytuły przemilczam, bo to mi już szkoda strzępić języka na Egmont. Podnosi ceny na ANAD, na Rebirthy, na 6 tom Punishera podnieśli... Niech sobie tak dalej robią a potem narzekają na Kolekcje że to przez nie im sprzedaż spada.

Przy Noir cena jest dla mnie drugorzędna - ile razy mam to pisać? Chodzi po prostu o to, że to duble są. A duble i kolejne takie same orginy to jest zło. I właśnie dlatego jestem przeciwko temu urodzinowemu wydaniu.

JanT

  • Gość
Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #463 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 09:19:56 »
Gdzie ponieśli cenę za ANAD? Widziałeś ile stron ma Punisher 6? On zbiera 3 tomy a nie jak poprzednie po 2 czyli jest to najtańszy Punisher.

Serce Husha w Noir wychodziłoby dużo drożej niż Mroczny Książę z Bajki.

Chyba twój rekord bzdur na jeden wpis :)
« Ostatnia zmiana: Nd, 21 Lipiec 2019, 09:23:59 wysłana przez JanT »

Offline xanar

Odp: Ceny i nakłady komiksów wydawanych w Polsce
« Odpowiedź #464 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 09:34:17 »
Ja to widzę, że sprzedaż to spada ale kolekcją, bo dwie znikają z rynku  :) a Egmont chyba wydaje co raz więcej  :)

O Mrocznym Księciu już było, kosztuje tyle co twoje kolekcje i ma format powiększony.
Rozumiem, że takiego Wolverina z WKKM nr 4 też nie kupiłeś bo ma 96 stron  ;D
« Ostatnia zmiana: Nd, 21 Lipiec 2019, 09:39:15 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój