Autor Wątek: Celuloza  (Przeczytany 1069 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KubciO

Celuloza
« dnia: Pt, 08 Luty 2019, 12:44:32 »
Info z Fb:
Cytuj
"Rodzice swoich dzieci/Dzieci swoich rodziców" to kolejny flipbook z wydawnictwa Celuloza. Obie zaprezentowane historie zostały napisane przez Daniela Gizickiego i narysowane przez Wojciecha Stefańca oraz Mikołaja Ratkę. Relacje w rodzinie, rozczarowania, skrywane tajemnice, lęki, troski i obawy to główne tematy podejmowane w komiksach. Planowana premiera na Złote Kurczaki 6 we Wrocławiu.Wcześniej Celuloza opublikowała flipbooki: "Postapo - Życie toczy się dalej / To nie jest kraj dla starych bogów" i "Winda / Graniczna" oraz komiks "Centrum Wszechświata".

Offline 2rcfrt

Odp: Celuloza
« Odpowiedź #1 dnia: So, 23 Luty 2019, 11:33:14 »

Gdyby ktoś nie zauważył, za FB Wydawcy

Cytuj
Musimy Was bardzo przeprosić, niestety w albumie "Rodzice swoich dzieci/Dzieci swoich rodziców" pojawił się błąd drukarski w komiksie z rysunkami Mikołaja Ratki. Mianowicie na wielu stronach brakuje wstawek narracyjnych pomiędzy kadrami, jeszcze dziś przygotujemy tekstową erratę, która będzie dostępna, tutaj na fanpejdżu oraz dokładana do egzemplarzy. Wszystkich, który zakupili komiks na Złotych Kurczakach, prosimy o kontakt na priva, to wyślemy tekstową erratę pocztą.Jeszcze raz bardzo przepraszamy.
Cytuj
Przygotowaliśmy erratę w formie naklejek, które wkleimy do wszystkich niesprzedanych egzemplarzy albumu "Rodzice swoich dzieci/Dzieci swoich rodziców". Każdemu, kto zakupił komiks podczas Złote Kurczaki 6 wyślemy te naklejki pocztą (do samodzielnego wklejenia w komiks) więc prosimy o kontakt na priva. Erraty będą też do odbioru podczas imprez komiksowych (najbliższa, na którą się wybieramy to 8. Krakowski Festiwal Komiksu). Możemy także przesłać tę erratę mailem, jeśli ktoś tak woli. Jeszcze raz serdecznie przepraszamy za tę wtopę.

Offline wonap

Odp: Celuloza
« Odpowiedź #2 dnia: Nd, 24 Luty 2019, 08:16:48 »
krótko mówiąc tak dobre, że po wydrukowaniu nie było komu tego przejrzeć;) profeska

Offline turucorp

Odp: Celuloza
« Odpowiedź #3 dnia: Nd, 24 Luty 2019, 09:58:27 »
taki urok druku cyfrowego.
W normalnej drukarni robi sie wydruk próbny, w cyfrze wysyłasz plik, oni drukują i dostajesz paczkę wydrukowanych, często paczka trafia na samą imprezę, w dniu premiery.