Autor Wątek: Bum Projekt  (Przeczytany 8330 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Itachi

  • Gość
Bum Projekt
« dnia: Cz, 16 Maj 2019, 19:41:31 »
Wczorajszy post z fb:

Pojawiło się wiele pytań i sporo nerwów dotyczących naszych planów wydawniczych.

Naprawdę rozumiemy wasze zniecierpliwienie, ale proszę zrozumcie też nas - żeby móc wydawać, musimy sprzedawać. Brzmi prosto. Niestety w praktyce nie jest tak różowo.

Zapewniamy, że planujemy doprowadzić serię "Mysia Straż" do końca.
Tak samo mamy już w niedalekich planach wydać następne zeszyty Dylan Doga.
Aby jednak to się stało, postanowiliśmy zainwestować w nowy tytuł, czyli "Minionki",który mamy ogromną nadzieję spodoba się szerokiej rzeszy czytelników
i pozwoli nam na dużo szybsze wydawanie wyżej wspomnianych tytułów.

Prosimy Was o wsparcie i jeszcze trochę cierpliwości.
Możecie też nam pomóc udostępniając posty Bum Projektu oraz polecać nas w "realnym" świecie, żeby więcej osób dowiedziało się jakie tytuły mamy w swojej ofercie.

Z góry dziękujemy i przepraszamy bardzo, że tyle to trwa.


Po raz pierwszy w Polsce – Minionki w komiksie!!! Premiera już za momencik na Festiwalu Komiksowa Warszawa przy Warszawskich Targach Książki (23-26 maja). Zapraszamy serdecznie na stoisko Bum Projektu (307/G) na PGE Narodowym!


Online Leyek

Odp: Bum Projekt
« Odpowiedź #1 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 20:24:22 »
Dobrze kombinują. Jeśli odpowiednio wypromują, jest szansa na rynkowy sukces. I tego im życzę. Pewnie i sam się dorzucę do sprzedaży, bo Dylana chętnie kupię. Mysią straż odpuściłem przez podzielenie oryginalnych trade'ów (jeśli dobrze pamiętam) przy wysokiej cenie. Na jakieś bardziej zbiorcze wydania (mała szansa) też bym się chętnie skusił.

Offline Arion Flux

Odp: Bum Projekt
« Odpowiedź #2 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 20:36:37 »
No, Minionki!!! Nareszcie coś sensownego. Ale się mój Synek ucieszy. Super info!!!

@DOWN: No fakt. Szkoda Dylana. Bo to b. fajny komiks jest, ma swój klimat, taki włoski Poe i Conan Doyle z domieszką braci Marx. Tym bardziej, ze Dylanów już jest ze 4 setki i przy tym tempie wydawania u nas trzeba bedzie zrobic 10 jak nie wiecej przelewek do nowych ciał, zeby zebrac calosc. Przykre.
« Ostatnia zmiana: Cz, 16 Maj 2019, 20:53:40 wysłana przez KukiOktopus »

Offline freshmaker

Odp: Bum Projekt
« Odpowiedź #3 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 20:41:43 »
a dylan leży i kwiczy

Midar

  • Gość
Odp: Bum Projekt
« Odpowiedź #4 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 20:48:46 »
a dylan leży i kwiczy
W treści pierwszego posta masz trochę o Dylanie 😀

Offline freshmaker

Odp: Bum Projekt
« Odpowiedź #5 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 21:47:04 »
wiem. w niedalekich planach. już rok temu to słyszałem.

Offline PJP

Odp: Bum Projekt
« Odpowiedź #6 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 23:52:06 »
Wpadłem przypadkiem i Dylan Dog!

Offline Gazza

Odp: Bum Projekt
« Odpowiedź #7 dnia: Pt, 17 Maj 2019, 00:02:13 »
Dylan Dog i Nathan Never w takich grubszych jak Usagii wydaniach i brałbym jak pelikan. :)

Offline wonap

Odp: Bum Projekt
« Odpowiedź #8 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 09:54:30 »
Właśnie przez przypadek naciąłem się w Fantastycznych Światach na Minionki tom 1. Ktoś coś więcej o tym napisze?;)

Offline radef

Odp: Bum Projekt
« Odpowiedź #9 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 13:17:08 »
Minionki tom 1.
Komiks na podstawie znanej serii amerykańskich filmów animowanych, lecz tworzony przez Francuzi i wyglądający bardzo ładnie. Historia jest opowiedziana w formie gagów praktycznie pozbawionych tekstów. Niestety nie czytałem, więc nie powiem czy jest to dobre, czy nie.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Itachi

  • Gość
Odp: Bum Projekt
« Odpowiedź #10 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 16:39:15 »
Na weekend będę je miał, także podzielę się opinią.

Offline Arion Flux

Odp: Bum Projekt
« Odpowiedź #11 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 21:00:57 »
Właśnie przez przypadek naciąłem się w Fantastycznych Światach na Minionki tom 1. Ktoś coś więcej o tym napisze?;)
Dla bardzo mlodych fanow minionków być moze fajne. Kupilem dla mojego 7.5 letniego synka, bo jest wielkim fanem, do tego stopnia, że aktualnie zywi nadzieje, ze zamienia się w minionka, bo mu się łokiec zrobil nieco żółty (pewnie jakis siniak) i ma nadzieje, ze to dopiero zalążek i ze ta zółć bedzie propagowac dalej na cale ciało. Oczywiscie podtrzymuje go w tym przekonaniu (tak jak wczesniej postepowal ze mna moj ojciec w takich sprawach - to taka tradycja rodzinna, ktorej celem jest to, zeby potomstwo bylo jeszcze dziwniejsze od rodzicow :-).

Pomimo tego, objerzal raz czy dwa i juz do tego nie wraca. Domyslam sie, ze powodem jest to, że tam prawie nie ma tekstu - po prostu nie ma co czytac. Gdy dziecko umie czytac, to moze sie okazac, ze jest to tylko komiks "na raz". Byc moze dlatego, ze nie stanowi zadnego wyzwania? Tak mi sie wydaje, bo np. do tych Gwiezdnych Wojen Disneya to wracał wielokrotnie, pomimo ze minionki lubi znacznie bardziej od Star Warsow (choc te drugie tez, ale znacznie mniej).

JanT

  • Gość
Odp: Bum Projekt
« Odpowiedź #12 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 22:30:39 »
Musicie to kupić żeby zarobili na Dylana  ;)

Itachi

  • Gość
Odp: Bum Projekt
« Odpowiedź #13 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 22:34:38 »
Pal licho z Dylanem, na Mysią Straż! Ale wiadomo jak kto woli :)

Offline wonap

Odp: Bum Projekt
« Odpowiedź #14 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 11:27:03 »
Na mnie czeka do odbioru w Bonito ale przekonaliście aby z tego zrezygnować;)