Autor Wątek: Bum Projekt  (Przeczytany 5469 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online freshmaker

Odp: Bum Projekt
« Odpowiedź #30 dnia: Wt, 18 Czerwiec 2024, 13:23:38 »
na razie dużo obietnic bez pokrycia. mnie już przewieźli na dylan dogu więc dziękuję, postoje.

Offline Takesh

« Odpowiedź #31 dnia: Wt, 18 Czerwiec 2024, 13:26:45 »
Będzie to z chęcią kupię. Nie wcześniej.

Offline Popiel

« Odpowiedź #32 dnia: Wt, 18 Czerwiec 2024, 14:06:14 »
Nope, nope, nope - na ten moment nie mam do nich za grosz zaufania i nie zamierzam nic kupować bezpośrednio w sklepie internetowym wydawcy. Kupię dopiero jak pojawi się fizycznie w sklepie gildii lub w Centrum Komiksu.
Będzie to z chęcią kupię. Nie wcześniej.
Hm, poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale w komunikacie nie widzę ani słowa o jakiejkolwiek przedsprzedaży, a tylko o ograniczeniu dystrybucji do kilku sklepach. Zawalili coś w przeszłości? Wzięli kasę i nie przysłali komiksu? Wasza podejrzliwość jest uzasadniona czy jak?

Online PabloWu

« Odpowiedź #33 dnia: Wt, 18 Czerwiec 2024, 14:43:08 »
No skoro wydawca daje ogłoszenia parafialne w mediach społecznościowych że wyda komiks w marcu, później w maju a teraz mamy nowy termin wrzesień to można śmiało zastosować zasadę ograniczonego zaufania. Czy zawalili ? Od 2014 roku próbują z tą Mysią Strażą i chyba tak średnio wyszło i nie skończyli serii, także za upór szanuję ale Ci co mają wcześniejsze wydania mogą czuć że jednak coś poszło nie tak.Ja się nie napinam, mam co czytać, czekam na konkretne info co do wydania i ceny bo sam komiks podobno zacny.

Offline Popiel

« Odpowiedź #34 dnia: Wt, 18 Czerwiec 2024, 16:20:14 »
NO OK, ale czy wydawca każe komukolwiek robić przedpłaty? Organizuje crowdfunding czy coś? Więc skąd takie "kupię jak zobaczę", "u nich w sklepie nigdy" itp.?

Offline Takesh

« Odpowiedź #35 dnia: Wt, 18 Czerwiec 2024, 16:58:39 »
Bo jak nie będzie, to się nie da kupić? Dlatego jak tylko będzie, to kupię?

Online freshmaker

« Odpowiedź #36 dnia: Wt, 18 Czerwiec 2024, 17:48:01 »
w 2016 obiecywali kolejne dylany, to w końcu kilka lat po nich tore przejęło na szczęście. też było przekładane z imprezy na imprezę. żenada totalna. teraz będzie kontynuacja myszy? czy na następnej imprezie? bo tłumacz, bo cośtam. amatorka.