Autor Wątek: Blanki  (Przeczytany 148100 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline starcek

Odp: Blanki
« Odpowiedź #345 dnia: Wt, 09 Listopad 2021, 18:28:06 »
Tym razem pierwsze skojarzenie nie było poprawne. Tyle, że jeśli dam podpowiedź, to od raz zgadniecie.

Dla oddechu coś od kogoś, kogo od razu rozpoznacie - a ten poprzedni poczeka z podpowiedzią do jutra.





Trochę scaner mi wariuje - to jest białe, a nie podlane uryną.


Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline muaddib

Odp: Blanki
« Odpowiedź #346 dnia: Wt, 09 Listopad 2021, 18:36:29 »
Od razu widać, że Tomasz Samojlik ;)

A ten pierwszy to Krzysztof Budziejewski? Czym dłużej patrzę na ten blank tym bardziej mi się podoba.

Offline starcek

Odp: Blanki
« Odpowiedź #347 dnia: Wt, 09 Listopad 2021, 18:44:52 »
Tak, ten od razu widać - ale tamten wciąż nieodgadniony. :P
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline marcing

Odp: Blanki
« Odpowiedź #348 dnia: Wt, 09 Listopad 2021, 20:12:54 »
Wojtek WU Zieliński

Offline panicz m

Odp: Blanki
« Odpowiedź #349 dnia: Wt, 09 Listopad 2021, 22:11:39 »
To raster, na moich egzemplarzach raster wykorzystał Adam Kmiołek i Norbert Rybarczyk, ale w tym przypadku, to żaden z nich.
Nie ma nic lepszego niż piosenki Don Vasyla i szybka jazda rowerem szosowym po niemieckich drogach. Dobra kiełbasa też jest ok.

Offline starcek

Odp: Blanki
« Odpowiedź #350 dnia: Wt, 09 Listopad 2021, 23:18:32 »
Zgadza się - jak na razie żaden z wymienionych.

Tak jak pisałem - jutro będzie dramatycznie jednoznaczna podpowiedź.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline kierpic

Odp: Blanki
« Odpowiedź #351 dnia: Śr, 10 Listopad 2021, 07:03:42 »
Wjechał kolejny pomazaniec do kolekcji - a skoro jest przerwa w zgadywaniu kadrów, podczepiam się do tradycyjnego pytania "a kto to narysował?"
Stawiam na Krzysztofa Wyrzykowskiego.

Offline starcek

Odp: Blanki
« Odpowiedź #352 dnia: Śr, 10 Listopad 2021, 09:24:27 »
@kierpic - no nie.

No to banalna podpowiedź...

Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Blanki
« Odpowiedź #353 dnia: Śr, 10 Listopad 2021, 09:38:57 »
Marek Sachmata? :P

Offline starcek

Odp: Blanki
« Odpowiedź #354 dnia: Śr, 10 Listopad 2021, 09:47:03 »
Oj, nie. Najwyżej po 24 godzinach od publikacji blanka zdradzę, kto tak zabił klina...
« Ostatnia zmiana: Śr, 10 Listopad 2021, 09:50:24 wysłana przez starcek »
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline kierpic

Odp: Blanki
« Odpowiedź #355 dnia: Śr, 10 Listopad 2021, 09:58:43 »
Maciej Mazur?

Offline starcek

Odp: Blanki
« Odpowiedź #356 dnia: Śr, 10 Listopad 2021, 10:01:00 »
Tak!!!
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline panicz m

Odp: Blanki
« Odpowiedź #357 dnia: Śr, 10 Listopad 2021, 13:08:44 »
Tak!!!

To piękna historia ;)

czekam na blank od Mazura 1,5 roku, co więcej, o ja głupi, zapłaciłem, odezwał się raz - pół roku temu i cisza, szczerze zatem nie polecam tego autora.
 wracając do meritum Blank bardzo dobry.
Nie ma nic lepszego niż piosenki Don Vasyla i szybka jazda rowerem szosowym po niemieckich drogach. Dobra kiełbasa też jest ok.

Offline starcek

Odp: Blanki
« Odpowiedź #358 dnia: Śr, 10 Listopad 2021, 14:18:02 »
Z mojego doświadczenia blankowego nauczyłem się żeby tak przynajmniej raz w miesiącu molestować mailowo i przez FB, aby zamówienie nie pokryło się kurzem zapomnienia.

Do dwóch moich rekordów w oczekiwaniu na gotowego blanka jeszcze masz pół roku (2 latka niemal równe czekałem - ale publicznie nie powiem u kogo), ale mam też na celowniku jednego artystę, który (chyba z racji wieku) zapomniał, że dostał blanka i czekam już trzeci rok na realizację i obawiam się, że skończy się na niczym. Na kolejny telefon do niego (bo zdybałem go ostatnio w przestrzeni publicznej) jestem umówiony na styczeń 2022 r. Niczym z NFZ ta zabawa.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline panicz m

Odp: Blanki
« Odpowiedź #359 dnia: Śr, 10 Listopad 2021, 14:30:22 »
Z mojego doświadczenia blankowego nauczyłem się żeby tak przynajmniej raz w miesiącu molestować mailowo i przez FB, aby zamówienie nie pokryło się kurzem zapomnienia.

Do dwóch moich rekordów w oczekiwaniu na gotowego blanka jeszcze masz pół roku (2 latka niemal równe czekałem - ale publicznie nie powiem u kogo), ale mam też na celowniku jednego artystę, który (chyba z racji wieku) zapomniał, że dostał blanka i czekam już trzeci rok na realizację i obawiam się, że skończy się na niczym. Na kolejny telefon do niego (bo zdybałem go ostatnio w przestrzeni publicznej) jestem umówiony na styczeń 2022 r. Niczym z NFZ ta zabawa.

Wesoło
Ja, poza feralnym Mazurem,.aż takich przebojów nie miałem, jeden czekał rok, ale ten czas usprawiedliwiała praca artysty, inny 2 lata ale to człowiek,.który z natury wszystkim odmawia. A jakże, molestuję ale spośród 60 rysowników od których mam blanki, to największy opór materii
Nie ma nic lepszego niż piosenki Don Vasyla i szybka jazda rowerem szosowym po niemieckich drogach. Dobra kiełbasa też jest ok.