Autor Wątek: Komiksowe [*]  (Przeczytany 28157 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zwirek

Odp: Komiksowe [*]
« Odpowiedź #240 dnia: So, 06 Kwiecień 2024, 10:26:02 »
Cierpliwie staram się wyklarować czy do Ciebie dociera cokolwiek z tego co napisałem i ustalić, co z tego zrozumiałeś.
Już wszystko wiem, co chciałem wiedzieć, a nawet więcej.
Dzięki za ostrzeżenie przed polskim środowiskiem komiksowym.

Odp: Komiksowe [*]
« Odpowiedź #241 dnia: So, 06 Kwiecień 2024, 15:11:24 »
Fakt, byłeś, podszedłeś, pogadałeś, wyglądało, że nie ma problemu, ale po blisko dwóch latach, wyprodukowałeś  z tego takie zakłamane łąjno, że szapoba.

Już nie przesadzaj z tym „wirtualnym cmentarzem”.
Temat jest poświęcony pamięci tych, którzy odeszli.
I omówieniu różnych kontekstów ich odejścia.
Aktualnie omawiamy sytuację związaną z Piskorem, czyli to co ogólnie określa się mianem hejtu, który poprzez różne konfabulacje i niedomówienia doprowadził go do samobójstwa.
Jako ilustrację takich „hejterskich akcji” dostajesz cały pakiet różnego typu niedomówień, przeinaczeń, nadinterpretacji, ba, pojawiają się tak bezczelne bajdurzenia jak to w wykonaniu @Nawimara.
Jak widać po tym co tutaj się odstawia, bardzo łatwo przekierować na kogoś taką akcję.
Można przerzucić całą odpowiedzialność na „nastoletnią samicę”, można dowalić „lewakom” (przy okazji eksponując tylko jedno, wybrane nazwisko domniemanego prześladowcy, bo wiadomo, nasz, polski, takich się jeszcze lepiej kopie).
Można sobie poczytać o zamachu na rodzimego twórcę, którego lewaki chciały zlinczować.
A także o tym, jakim to miłym i sympatycznym miejscem jest forum i że to zadziwiające i niezrozumiałe, dlaczego tak wiele osób (szczególnie kobiet) unika tego miejsca.
Dostajesz piękną ilustrację tego czym jest hejt, jak łatwo narasta i jak bardzo hejterzy dostają skrzydeł, kiedy czują się bezkarni, bo np. działają w stadzie, albo są anonimowi.
Dużo praktycznych przykładów, nad którymi może jednak warto się chociaż przez kilka minut zastanowić?



   Nie wiem facet czy ty sam siebie czasami czytasz. Ujebałeś sobie w głowie jakieś chore misje i je wykonujesz na przekór dosłownie niczemu. Sam tworzysz sobie przeciwników, sam im wkładasz słowa w usta i sam ze sobą dyskutujesz. Nikogo, ale dosłownie nikogo, niezależnie od poglądów nie wyciera się tutaj regularnie no bo kto normalny by naskakiwał na innego człowieka bo mu się "gościni" podoba albo nie podoba, tylko ciebie zawsze atakuje brunatna chmara. Samotny Wilk McQuade kontra zdrowy rozsądek. Wypadałoby zadać sobie w końcu pytanie "czy faktycznie jestem aż tak wyjątkową jednostką czy po prostu może mam coś nie tak z deklem?". Zdajesz sobie sprawę, że od groma ludzi ma z ciebie bekę i to nie tylko tu stąd forumowiczów?

Offline Pan M

Odp: Komiksowe [*]
« Odpowiedź #242 dnia: So, 06 Kwiecień 2024, 15:17:47 »
Temat był o tym co się stało z Piskorem, przyszedł Turu i zaczął pieprzyć jakieś kocopoły sprowadzające się znowu do jego osoby. How cringe is that? ::)

Odp: Komiksowe [*]
« Odpowiedź #243 dnia: So, 06 Kwiecień 2024, 15:22:26 »
  Wielką gwiazdę z siebie robi jak zawsze, zaraz przeniesie się gdzie na jakiś facebook czy co tam innego pierdolić, że go na komikspecu zaszczuwają jak Eda Piskora, ale on się nie podda.

Offline Moreroms

Odp: Komiksowe [*]
« Odpowiedź #244 dnia: So, 06 Kwiecień 2024, 15:42:41 »
Temat był o tym co się stało z Piskorem, przyszedł Turu i zaczął pieprzyć jakieś kocopoły sprowadzające się znowu do jego osoby. How cringe is that? ::)
Dzień jak codzień na forum, gdy ktoś w niekorzystnym świetle wspomni jakiegoś Polaka z komiksowa.

Offline xanar

Odp: Komiksowe [*]
« Odpowiedź #245 dnia: So, 06 Kwiecień 2024, 17:16:41 »
  Wielką gwiazdę z siebie robi jak zawsze, zaraz przeniesie się gdzie na jakiś facebook czy co tam innego pierdolić, że go na komikspecu zaszczuwają jak Eda Piskora, ale on się nie podda.
Aż tak ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline turucorp

Odp: Komiksowe [*]
« Odpowiedź #246 dnia: So, 06 Kwiecień 2024, 17:56:06 »
Zdajesz sobie sprawę, że od groma ludzi ma z ciebie bekę i to nie tylko tu stąd forumowiczów?

Komunikujesz się z tymi „od groma ludźmi” za pomocą znaków dymnych? Czy może przez skrzynkę kontaktową? Zostawiacie sobie zaszyfrowane wiadomości przyklejone pod ławką na osiedlu? Niezły odjazd.

Offline Lou

Odp: Komiksowe [*]
« Odpowiedź #247 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2024, 09:42:46 »
Dziś nad ranem zmarła Trina Robbins. Miała 85 lat. Rysowniczka, scenarzystka, badaczka związana z komiksem niezależnym. W swojej działalności skupiała się na komiksie kobiecym i prezentacji bohaterek w historiach obrazkowych.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily