Autor Wątek: Ankieta - Czy zmierzasz kupić - komis z serii Marvel Limited - Przedwieczni.  (Przeczytany 12193 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Ankieta - Czy zmierzasz kupić - komis z serii Marvel Limited - Przedwieczni.
« Odpowiedź #75 dnia: Pt, 31 Lipiec 2020, 10:07:31 »
W zw. z tym wydaje mi sie, ze duzym bledem Egmontu jest data premiery "Przedwiecznych", nie dosc, ze mocno wyprzedzajaca premiere filmu, to przede wszystkim zbiegajaca sie z premiera tych wypasionych Baciorow B&W.

Ale to chyba ukłon w kierunku czytelników? Zamiast wziąć dwa mini kredyciki, weźmie się tylko jeden. Mniej latania, załatwiania i wypełniania papierów.

Offline Kadet

Odp: Ankieta - Czy zmierzasz kupić - komis z serii Marvel Limited - Przedwieczni.
« Odpowiedź #76 dnia: Nd, 02 Sierpień 2020, 12:02:17 »
Zastanawiam się, czy poza wszystkimi innymi czynnikami Egmont nie liczy też po cichu, że sprzedaż "Przedwiecznych" zostanie odrobinkę podbita przez sentyment niektórych komiksiarzy do "Ekspedycji" i podobnych klimatów.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Online parsom

Odp: Ankieta - Czy zmierzasz kupić - komis z serii Marvel Limited - Przedwieczni.
« Odpowiedź #77 dnia: Nd, 02 Sierpień 2020, 14:16:03 »
Mój sentyment do "Ekspedycji" czy "Bogów z gwiazdozbioru..." nie przekłada się na inklinacje do zakupu marvelowskiej nawalanki, w której w miejsce kolesi w śmiesznych przebierankach podstawiono dla niepoznaki kolesi poprzebieranych za dziwacznych bogów.

Offline Marvelek

Odp: Ankieta - Czy zmierzasz kupić - komis z serii Marvel Limited - Przedwieczni.
« Odpowiedź #78 dnia: Nd, 02 Sierpień 2020, 21:36:07 »
Zdecydowanie nie kupię.

Offline Gazza

Odp: Ankieta - Czy zmierzasz kupić - komis z serii Marvel Limited - Przedwieczni.
« Odpowiedź #79 dnia: Nd, 02 Sierpień 2020, 22:53:17 »
Przedwiecznych nie kupię, ale jeśli seria się utrzyma i pojawi się w tym formacie coś mnie interesującego - z pewnością zainteresuję się zakupem. Trzymam kciuki! Kupujcie Eternalsów... 😉
« Ostatnia zmiana: Nd, 02 Sierpień 2020, 22:55:26 wysłana przez Gazza »

JanT

  • Gość
Odp: Ankieta - Czy zmierzasz kupić - komis z serii Marvel Limited - Przedwieczni.
« Odpowiedź #80 dnia: Pn, 03 Sierpień 2020, 08:22:54 »
Ale coś interesującego to nie do takiego wydania  ;D

ramirez82

  • Gość
Odp: Ankieta - Czy zmierzasz kupić - komis z serii Marvel Limited - Przedwieczni.
« Odpowiedź #81 dnia: Pn, 03 Sierpień 2020, 09:01:54 »
Coś interesującego, nie musi od razu oznaczać czegoś premierowego :) Ja tam bardzo się ucieszę z kilku znanych u nas z TM-Semic i WKKM klasyków 8)

Offline Random_Hero

Odp: Ankieta - Czy zmierzasz kupić - komis z serii Marvel Limited - Przedwieczni.
« Odpowiedź #82 dnia: Pn, 03 Sierpień 2020, 14:55:44 »
Jak wcześniej ktoś napisał ciężko zdecydować czy brać w ciemno to wydanie czy też nie. Najlepiej poczekać aż do premiery i przekonać się czy naprawdę warto w to inwestować. Nie sądzę, że komiks ten sprzeda się zbyt szybko. Mimo tego że jest to Kirby, to Eternals nie mają w Polsce tak dużego zainteresowania jak inne serie i bez problemu będzie można zdobyć egzemplarz.

Co do samego wydania to na plus - Jack Kirby wymaga odpowiedniego traktowania, a jego dzieła najlepiej się prezentują w powiększonym wydaniu.

P.S witam wszystkich forumowiczów

Online xanar

Odp: Ankieta - Czy zmierzasz kupić - komis z serii Marvel Limited - Przedwieczni.
« Odpowiedź #83 dnia: Pn, 03 Sierpień 2020, 14:58:09 »
Pakiet Batmana się rok wyprzedał, tu pewnie będzie podobnie i nakład pewnie niższy.
Twój komiks jest lepszy niż mój

JanT

  • Gość
Odp: Ankieta - Czy zmierzasz kupić - komis z serii Marvel Limited - Przedwieczni.
« Odpowiedź #84 dnia: Pn, 03 Sierpień 2020, 17:59:15 »
Batmany to były duble (bez kolorków  :) ) a tu jest premiera. Ciekawe czy w ogóle podadzą nakład.

KOMIKSIARZ

  • Gość
Odp: Ankieta - Czy zmierzasz kupić - komis z serii Marvel Limited - Przedwieczni.
« Odpowiedź #85 dnia: Pn, 03 Sierpień 2020, 18:08:06 »
Zastanawiam się nad kupnem, możliwe, że to wezmę, ale jak ma się okazać, że później ma być to Unikat to lepiej brać. :)

Online xanar

Odp: Ankieta - Czy zmierzasz kupić - komis z serii Marvel Limited - Przedwieczni.
« Odpowiedź #86 dnia: Pn, 03 Sierpień 2020, 18:08:21 »
Wtedy to chyba przez przypadek podali, jak im coś nie wyszło . :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gazza

Odp: Ankieta - Czy zmierzasz kupić - komis z serii Marvel Limited - Przedwieczni.
« Odpowiedź #87 dnia: Pn, 03 Sierpień 2020, 21:15:30 »
Oglądam materiały w sieci - dla mnie to raczej ciężkostrawna ramota. Aż tak za Kirbym nie szaleję, a z samego szacunku nie wydam takiej kwoty. Ale jeśli kiedyś Egmont zaproponuje takie „absolutowe” Weapon X, albo inną perłę - wezmę chętnie.

Offline carnivale

Odp: Ankieta - Czy zmierzasz kupić - komis z serii Marvel Limited - Przedwieczni.
« Odpowiedź #88 dnia: Pn, 03 Sierpień 2020, 22:00:41 »
Mnie z kolei fabuła wydaje się fajna. Kręcą mnie takie klimaty rodem z Daniekna ale to co mi nie pasuje to kolorystyka rysunków ....no jakby ktoś rozsypał paczkę landrynek.