Autor Wątek: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022  (Przeczytany 9173 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kierpic

Odp: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022
« Odpowiedź #30 dnia: So, 26 Marzec 2022, 10:39:57 »
Tak jak widać na ostatnim zdjęciu.
Mam nadzieję, że dzisiaj będzie w stanie ;)

Offline Rodrigues

Odp: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022
« Odpowiedź #31 dnia: So, 26 Marzec 2022, 10:50:13 »
Info z TwarzoKsiążki:
Cytuj
!! WAŻNE ZMIANY W PROGRAMIE FESTIWALU !!
Żyjemy w niepewnych czasach, jako organizatorzy festiwalu musimy sprostać wielu dylematom i przeszkodom, aby przygotować imprezę najlepiej jak potrafimy. Późna publikacja programu imprezy czy strefy autografów ma w tym swoje uzasadnienie. Niestety nie wszystko da się przewidzieć na etapie planowania i organizowania. Poniżej zamieszczamy listę zmian, które następują. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy 🙁
- Na festiwal nie przyjedzie Juanjo de la Iglesia, w związku z tym planowana prelekcja o historii komiksu hiszpańskiego w sobotę o godz. 17.00 się nie odbędzie.
- Z powodu niesprzyjających połączeń lotniczych Max Sarin przyleci do Polski dopiero w sobotę w nocy, w konsekwencji weźmie udział w strefie autografów dopiero w niedzielę o 16.00.
- Strefa autografów z Bartoszem i Tomaszem Minkiewiczami odbędzie się w sobotę o godz. 16.00.
- Na giełdę nie przyjedzie wydawnictwo timof.
- Premiera komiksu ‘Wolność albo śmierć” Herzyk z powodu błędów drukarskich nie odbędzie się podczas festiwalu. W związku z tym artystka nie będzie brać udziału w strefie autografów. Odbędzie się jednak spotkanie autorskie zaplanowane w programie.
-Kajetan Wykurz nie będzie brać udziału w strefie autografów.
-Piotr Rosner nie będzie prowadzić warsztatów komiksowych dla dzieci. W zamian warsztaty poprowadzi Tomasz Spell.
- Zapowiadane rysowanie na żywo przez Annę Karolinę Kaczmarczyk na Rynku Głównym zostaje przeniesione przed Artetekę WBP. Godziny pozostają bez zmian: sobota 13-16.
-Autografy będzie można dostać nie tylko w strefie na giełdzie, ale także bezpośrednio po każdym spotkaniu.
-Autografy będzie można dostać również bezpośrednio od artystów podczas giełdy, będzie tak m.in. w przypadku artystów, którzy nie są zapisani w strefie autografów, a będą mieli stoiska na giełdzie, np. Ania Krztoń, Falauke, Grzegorz Pawlak czy Robert Sienicki.
-Podczas strefy autografów z Meago obecny będzie również Maciek Kur; scenarzysta komiksu “Delisie”.
-Podczas spotkania z ekipą AKT-u, a także w trakcie strefy autografów obecny będzie również redaktor naczelny pisma- Krzysztof Churski.
-Komiksowe seanse w Kinie Pod Baranami są płatne wg poniższego cennika:
25 zł bilet normalny
18 zł bilet ulgowy
z identyfikatorem festiwalowym bilet w cenie 17 zł (dostępne tylko w kasie).
Aktualna wersja programu i strefy autografów poniżej:




« Ostatnia zmiana: So, 26 Marzec 2022, 10:53:14 wysłana przez Rodrigues »

Offline Teli

Odp: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022
« Odpowiedź #32 dnia: So, 26 Marzec 2022, 11:00:48 »
Tutaj nie ma na razie za bardzo co relacjonować. Wczoraj był tylko wernisaż Śledzia, potem poszliśmy w 6 osób na piwo, dzisiaj o 10 startuje giełda czyli jedno pomieszczenie ze stołami, a o 12 zaczynają się spotkania. Największą atrakcją festiwalu jest miasto Kraków, piwo i dziewczyny w zwiewnych wiosennych sukienkach ładniejsze z każdym łykiem. :)

Ty tam uważaj z tym zarywaniem do dziewczyn żeby się nie skończyło jak Łodzi ;)
A poza tym baw się dobrze.

Offline Death

Odp: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022
« Odpowiedź #33 dnia: So, 26 Marzec 2022, 13:00:59 »
Z cyklu miałem nic nie kupować, bo kto to będzie nosić...

Ale największy obłęd to jest Alvar Mayor z Mandioki. Papier offsetowych i świetne natężenie czerni. I rysunki najlepsze jakie widziałem w tym roku. Masakracja. Ale już mam zamówionego z Gildii, więc nie kupiłem.
Wydawcy mają bardzo fajne zniżki, ci mniejsi często lepsze niż na Gildii. Np. Scream ma w dobrej cenie wiele rzeczy. Final Incal za stówkę.

Ty tam uważaj z tym zarywaniem do dziewczyn żeby się nie skończyło jak Łodzi ;)
A poza tym baw się dobrze.
Różnie się to kończy. Czasem dobrze, czasem fatalnie. :D

ukaszm84

  • Gość
Odp: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022
« Odpowiedź #34 dnia: So, 26 Marzec 2022, 13:04:26 »
Ciekawość wygrywa u mnie z trzymaniem się tematu wątku - za ile ten Dredd?

Offline Death

Odp: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022
« Odpowiedź #35 dnia: So, 26 Marzec 2022, 13:06:29 »
Dredd 49 w Fankomiksie. Resztę kupiłem dzisiaj na festiwalu. Obiecanki 10, Johannes 30, samurajski 110, Incal 100.

Offline badday

Odp: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022
« Odpowiedź #36 dnia: So, 26 Marzec 2022, 21:07:01 »
Napoleon z tą okładką (https://www.gildia.pl/komiksy/512870-oni-tworzyli-historie-1-napoleon) na stoisku Screama za 80 PLN. Jutlandia 45 PLN.

Offline freshmaker

Odp: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022
« Odpowiedź #37 dnia: So, 26 Marzec 2022, 22:24:50 »
pozdro dla ziomeczkow z forum kierpic, lyric, death, takesh, turucorp i dla ziomeczkow z poza forum. byłem od 16 ale owocne zbiory wrysow, kolejkowe spotkania forumowe i panelowe ze śledziem. kolacja z rodzina w mr.beef (odradzam) zamiast aftera pod muzeum komiksu. jutro celuje w stoisko scream.
« Ostatnia zmiana: So, 26 Marzec 2022, 22:45:10 wysłana przez freshmaker »

Offline Death

Odp: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022
« Odpowiedź #38 dnia: Nd, 27 Marzec 2022, 00:05:17 »
Również pozdrawiam największego fana Slaine'a na forum. :)

Online Takesh

Odp: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022
« Odpowiedź #39 dnia: Nd, 27 Marzec 2022, 11:11:27 »
@freshmaker
Pozdro dla mnie? Ale mnie tam nie ma mimo, że planowałem. Pomyłka, czy ktoś używa mojej ksywki???

Offline Lyricstof

Odp: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022
« Odpowiedź #40 dnia: Nd, 27 Marzec 2022, 11:40:14 »
Dzięki i poZdrawiam.  ;
Wszyscy jesteśmy … Takeshami.
 ;)
Ogólnie bardzo fajnie jest. Jeszcze dzisiaj parę autografów wpadnie i do domu.
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline Rodrigues

Odp: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022
« Odpowiedź #41 dnia: Nd, 27 Marzec 2022, 11:51:48 »

Takesh w Krakowie: śmieszki heheszki
Takesh w domu: przecież mnie tam nie było
« Ostatnia zmiana: Nd, 27 Marzec 2022, 11:59:00 wysłana przez Rodrigues »

Offline freshmaker

Odp: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022
« Odpowiedź #42 dnia: Nd, 27 Marzec 2022, 16:13:20 »
to ja pomyliłem nicki… ja już wracam powodzenia z wrysami max sarin.

Offline Death

Odp: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022
« Odpowiedź #43 dnia: Nd, 27 Marzec 2022, 19:39:18 »
My z Kierpicem wciąż walczymy. :D

Offline kierpic

Odp: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022
« Odpowiedź #44 dnia: Nd, 27 Marzec 2022, 19:40:05 »
To co mam ciekawego wrzucę jutro, dzisiaj specjalnie dla freshmakera, zdjęcia z końca festiwalu i Max Sarin (Spell przy okazji)










PS Death mnie zdradził