Autor Wątek: "Hejt na Livro" Ankieta dotycząca zakupów w Livro.  (Przeczytany 3857 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xanar

"Hejt na Livro" Ankieta dotycząca zakupów w Livro.
« dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 13:40:51 »
Ankieta dotycząca zakupów w Livro.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline horror

Odp: "Hejt na Livro" Ankieta dotycząca zakupów w Livro.
« Odpowiedź #1 dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 15:30:13 »
w kwestii livro, wciaz czekam na rozpatrzenie reklamacji z tytułu uszkodzonego komiksu. zamowienie bylo z 5 grudnia, czekam na wymiane na nowy komiks, a nie na zwrot kasy i wciaz sie nie doczekalem. generalnie nie polecam, zalatwienie cokolwiek inaczej niz maja rozpisane osoby z obslugi klientow graniczy z cudem.

Offline PJP

Odp: "Hejt na Livro" Ankieta dotycząca zakupów w Livro.
« Odpowiedź #2 dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 16:23:17 »
Brakuje najważniejszej opcji - już nie kupuję w livro 8)

Offline Nawimar III

Odp: "Hejt na Livro" Ankieta dotycząca zakupów w Livro.
« Odpowiedź #3 dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 16:30:35 »
U mnie opcja pierwsza. Choć gwoli ścisłości fatyguję się do punktu odbioru nieopodal mojego kieratu. Być może zatem nie ma okazji by nieprzesadnie zabezpieczona przesyłka uległa "poturbowaniu".

Offline Antari

Odp: "Hejt na Livro" Ankieta dotycząca zakupów w Livro.
« Odpowiedź #4 dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 17:43:12 »
Pierwszą opcję xanar wrzucił szyderczo, że niby tylko ja oddam głos. A tu zdziwko.

ramirez82

  • Gość
Odp: "Hejt na Livro" Ankieta dotycząca zakupów w Livro.
« Odpowiedź #5 dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 17:47:59 »
Przykro mi Antari, że się mylisz, i nie jesteś tak wyjątkowy jakbyś chciał, ale w trwającej od dawna dyskusji o Livro, nie ty jeden twierdziłeś, że dostajesz dobrze zapakowane komiksy. Ja sam do niedawna zaliczałem się do grupy: "Pakuje słabo ale dotarło bez uszkodzeń". Rozumiem, że niemal 40 osób głosujących za tym, że pakują słabo, to wciąż uogólnianie?

Offline Antari

Odp: "Hejt na Livro" Ankieta dotycząca zakupów w Livro.
« Odpowiedź #6 dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 17:55:24 »
To już jest rzecz do samodzielnej interpretacji. Jak wynika z ankiety 60% głosujących powinna być zadowolona z zakupów na Livro bo otrzymała komiksy bez uszkodzeń. Dla mnie oznacza to dobre pakowanie, ale jest tutaj grupa osób, która jest niezadowolona mimo, że otrzymała komiksy bez uszkodzeń, bo subiektywnie wydaje im się były źle spakowane. Co mam na to poradzić? ¯\_(ツ)_/¯

Odp: "Hejt na Livro" Ankieta dotycząca zakupów w Livro.
« Odpowiedź #7 dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 17:55:34 »
   Z jednej strony ich pakowanie faktycznie potrafi wyglądać żałośnie, z drugiej nigdy nic uszkodzonego nie dostałem. Rozsądek nakazywałby powiedzieć, że pakowanie jest do bani, ale logika że jest dobre. Nie jest to dla mnie sklep pierwszego wyboru, ale jakoś się nie boję niczego u nich zamawiać. Jakby mi nie pasowało, to bym nie kupował. Ale dla niektórych może to być zbyt skomplikowane.

Offline asx76

Odp: "Hejt na Livro" Ankieta dotycząca zakupów w Livro.
« Odpowiedź #8 dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 17:59:05 »
Największy problem leży nie w słabym pakowaniu, lecz wysyłaniu uszkodzonego towaru!
To samo odnosi się do Bonito/Aros czy Świata Książki! :P

Kapral

  • Gość
Odp: "Hejt na Livro" Ankieta dotycząca zakupów w Livro.
« Odpowiedź #9 dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 18:09:49 »
Jak wiadomo, wszystko co się powie przed ALE jest bez znaczenia.
A więc zdanie "pakuje słabo ALE dotarło bez uszkodzeń" oznacza... "dotarło bez uszkodzeń".
Dziękuję za uwagę.

Offline chch

Odp: "Hejt na Livro" Ankieta dotycząca zakupów w Livro.
« Odpowiedź #10 dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 18:26:38 »
Brakuje opcji "pakują słabo, dotarło uszkodzone, ale nie reklamowałem, bo uszkodzenie było niewielkie/nie chciało mi się bawić w procedury reklamacyjne".

Offline xanar

Odp: "Hejt na Livro" Ankieta dotycząca zakupów w Livro.
« Odpowiedź #11 dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 19:24:41 »
Pierwszą opcję xanar wrzucił szyderczo, że niby tylko ja oddam głos. A tu zdziwko.

Żadne zdziwko ja tam twierdziłem, że jest 50% szans, że dostaniesz uszkodzone albo nie, wiele się nie pomyliłem.
Pewnie narobiłeś fejkowych kont żeby porcenty podbić  ;)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline stachel

Odp: "Hejt na Livro" Ankieta dotycząca zakupów w Livro.
« Odpowiedź #12 dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 19:34:34 »
Tylko mi się nie chciało reklamować? Na święta robiłem u nich zakupy z jakimś nocnym kodem. Jeden komiks przyszedł bez folii, choć oryginalnie na pewno jest foliowany (Marvel Now of Egmontu), drugi z lekko uszkodzonym grzbietem (prawdopodobnie od uderzenia w trakcie transportu). Po tym z zakupów w Livro się wyleczyłem, chyba że będę coś brał z odbiorem osobistym.

Offline stempel

Odp: "Hejt na Livro" Ankieta dotycząca zakupów w Livro.
« Odpowiedź #13 dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 20:51:12 »
Trzy albo cztery razy robiłem zakupy w Livro i faktycznie jest to loteria, raz się uda, a raz nie ;) Najbardziej jednakże dla mnie wkurzające jest podejście bok-u, które nastawione jedynie na zwrot kasy, a nie wymianę uszkodzonych pozycji. Jak dwa razy reklamowałem (ewidentnie wysłali uszkodzone pozycje) i prosiłem o wymianę to dostawałem bełkot, o tym, iż jest to nie możliwe, bo pozycja jest niedostępna na magazynie, a to że widnieje jako dostępna na stronie to różnica między stanem rzeczywistym, a cyfrowym :o Żenada z ich strony w tym zakresie. Na dzień dzisiejszy nie mam zamiaru tam szukać okazji, jednakże jak coś mnie kiedyś skusi i w szaleństwie to zrobię i znowu usłyszę taki bełkot to maznę gdzieś skargę, aby jakiś  ukoik pierdyknał, im karę za to, że olewają w sposób bezczelny prawa konsumenta (to kupujący bowiem w procesie reklamacyjnym wskazuje sposób w jaki jego reklamacja powinna zostać zaspokojona!).

Offline vision2001

Odp: "Hejt na Livro" Ankieta dotycząca zakupów w Livro.
« Odpowiedź #14 dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 20:55:26 »
Po tym z zakupów w Livro się wyleczyłem, chyba że będę coś brał z odbiorem osobistym.
Odbieralem osobiscie 3 tytulu (jedno zamowienie): Clifton (HC), LL (SC), Wiedzmin (HC). Kazdy mial uszkodzony naroznik z tej samej strony koperty, w ktorej byl dostarczony do POKu. Just saying...